Lokal Do Wynajęcia

35 zł

Bielsko-Biała

Super Oferta
Nowe Budownictwo
Atrakcyjna Lokalizacja
1 m2

DO WYNAJĘCIA lokale biurowe o powierzchni odpowiednio 14,76 mkw, 20,69 mkw, 15,25 mkw, 21,77 mkw osobno lub w całości, położone na drugim piętrze w nowopowstałym budynku w ścisłym centrum Bielska-Białej.

Netto cena najmu powierzchni użytkowej na II piętrze wynosi 35,00 zł/m2 + 7,00 zł/m2 koszty eksploatacyjne (w skład kosztów eksploatacyjnych wchodzą wszelkie kwoty płatne przez wynajmującego z tytułu zużycia i dostarczenia energii elektrycznej, wody, ciepła (ogrzewania) i chłodu (klimatyzacji) do pow. wspólnych, konserwacja, obsługa, naprawa, sprzątanie części wspólnych itp.),

- kaucja w wysokości 2 czynszów brutto (płatna przed przekazaniem lokalu najemcy),

- media (m.in. prąd, ogrzewanie)płatne wg wskazań licznika lub w przypadku braku licznika opomiarowującego zużycie w najmowanym lokalu rozliczane proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni,

- planowany termin oddania budynku do użytkowania kwiecień/maj 2014 r.,

- pomieszczenia w dniu przekazania najemcy do adaptacji: wyposażone w instalację elektryczną, drzwi wejściowe, sufit podwieszany, ściany przygotowane do malowania (zagruntowane) -  do wykonania najemcy we własnym zakresie pozostają posadzki (płytki, wykładzina).

 KONTAKT TELEFONICZNY 515-180-227

Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 8288.

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 KC, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

  • rok budowy: nowe
  • piętro: 2
  • powierzchnia: 1 m2
Informacje o cookies Prawa autorskie Nieruchomości